Press "Enter" to skip to content

Radio 2.0

Na żywo zazwyczaj grają:

Niedziela

11.00 – 13.00 – Manniak po Omacku, Wojciech Mann – Radio Nowy Świat

16.00 – 18.00 – Studnia, Jacek Podsiadło – Radiospacja

17.00 – 18.00 – Pora Ojca Dyrektora, Piotr Kosiński – Rockserwiss.fm

19.00 – 20.00 – Czytał Michał Nogaś, tenże – Radio Nowy Świat

20.00 – 21.00 – Wojna i Spokój. Rozmowy o czytaniu, Paulina Wilk – Radio 357

20.00 – 22.00 – Piosennik, Jacek Poniedzielski – Radio Nowy Świat

22.00 – 00.00 – Berganocka, Karol Berger – Radio Nowy Świat

Poniedziałek

03.00 – 04.00 – Strefa rokendrola wolna od angola, Michał Owczarek- Program Trzeci Polskiego Radia

12.30 – 13.30 – Audycja Freewolna, Jakub Gucik – Radio Jazzkultura

14.00 – 16.00 – Dziękuję za Wypowiedź, Adam Nowak – Radio Nowy Świat

15.00 – 16.30 – Jah Jah Non Stop, Przemysław Frankowski – Radiospacja

16.00 – 17.00 – Kiribati, Daga Gregorowicz – Radio 357

18.00 – 19.00 – Od punkrocka do Bartóka, Robert Makłowicz – Newonce Radio

18.00 – 19.00 – Teraz Jazz – Program Drugi Polskiego Radia

19.00 – 20.00 – Jazz Fajny Jest, Wojtek Mazolewski – Newonce Radio

19.00 – 21.00 – Strumień Zdumień, Jan Chojnacki – Radio Nowy Świat

20.00 – 21.00 – Trzy Wymiary Gitary, Piotr Baron – Program Trzeci Polskiego Radia

20.00 – 22.00 – Rozmowy: Wojewódzki & Kędzierski – Newonce Radio

20.00 – 22.00 – Zaraz Będzie Ciemno, Jerzy Owsiak – Antyradio

21.00 – 22.00 – Electric Relaxation Show, Daniel Drumz – Off Radio Kraków

21.00 – 23.00 – Nuta, Nuta, Artur Orzech – Rockserwiss.fm

22.00 – 23.00 – Trzy Kwadranse Jazzu, Jan Ptaszyn Wróblewski – Program Trzeci Polskiego Radia

22.00 – 00.00 – Strefa Dread – Program Czwarty Polskiego Radia

22.00 – 00.00 – Melodramat, Tomasz Budzyński – Radio Poznań

23.00 – 01.00 – Nocna Strefa – Program Drugi Polskiego Radia

Wtorek

12.00 – 14.00 – Jazz Flow, Hirek Wrona – Radio Jazzkultura

14.00 – 16.00 – Mała Kawa, Wojciech Mann – Radio Nowy Świat

17.00 – 19.00 – Radio Aktywny Blok, Leszek Gnoiński – Radiospacja

18.00 – 19.00 – Teraz Jazz – Program Drugi Polskiego Radia

19.00 – 20.00 – W Tonacji Trójki, Grzegorz Hoffmann – Program Trzeci Polskiego Radia

19.00 – 21.00 – Wagle, Wojciech Waglewski & Fisz – Radio Nowy Świat

21.00 – 23.00 – Pejzaże Dźwiękiem Malowane, Piotr Kosiński – Rockserwiss.fm

23.00 – 01.00 – Nocna Strefa – Program Drugi Polskiego Radia

Środa (dobrze, że środa jest w środku)

00.00 – 02.00 – Ossobliwości Muzyczne, Wojciech Ossowski – Program Trzeci Polskiego Radia

9.00 – 10.00 – Latające Radio Doktora Kruszewicza, tenże (Andrzej) – Radio Dla Ciebie

14.00 – 16.00 – Dzieci Bluesa, Jan Chojnacki – Radio Nowy Świat

17.00 – 19.00 – Klatt i Jego Dźwięki, tenże (Piotr) – Radio Dla Ciebie

18.00 – 19.00 – Teraz Jazz – Program Drugi Polskiego Radia

19.00 – 20.00 – Frajdofon, Monika i Grzegorz Wasowscy – Radio Dla Ciebie

20.00 – 22.00 – Groove Beats, Hirek Wrona – Radio Jazzkultura

20.00 – 21.00 – Środek Bluesa, Aya Al Azab – Radio Jazz

22.00 – 23.00 – NocHarmonia, Julia Sawicka-Kotomska- Program Trzeci Polskiego Radia

23.00 – 01.00 – Nocna Strefa – Program Drugi Polskiego Radia

Czwartek

02.00 – 03.00 – Od punka do Franka, Radosław Okrasko – Program Trzeci Polskiego Radia

17.00 – 19.00 – Muzyka Nowa, Piotr Metz – Radio Opole

18.00 – 19.00 – Teraz Jazz – Program Drugi Polskiego Radia

19.00 – 20.00 – Elo tu Maleo, Dariusz Malejonek – Radio Dla Ciebie

19.00 – 21.00 – Napiór w Eterze, Marek Napiórkowski – Radio Nowy Świat

21.00 – 23.00 – Tajemnice Przyprószonego Kufra, Piotr Kosiński – Rockserwiss.fm

23.00 – 01.00 – Wibracje, Grzegorz Brzozowicz – Radio Dla Ciebie

23.00 – 01.00 – Nocna Strefa- Program Drugi Polskiego Radia

Piątek

6.00 – 10.00 – Poranna Manna / Nieco Inny Piątek – Radio Nowy Świat

10.00 – 11.00 – Wszystko Gra, Maciej Jankowski – Radio Nowy Świat

10.00 – 11.00 – Waldemar, Jakub Gucik – Radio Jazzkultura

12.00 – 13.00 – Scena Młodych, Mery Zimny – Radio Jazzkultura

16.00 – 17.00 – Jazgot Fal, Paweł Nałysnik – co dwa tygodnie w Radiu Kapitał

18.00 – 19.00 – Jazz.pl – Program Drugi Polskiego Radia

20.00 – 22.00 – Radioaktywni, Jacek Nizinkiewicz – Radio Nowy Świat

Sobota

02.00 – 03.00 – AnagrammarganA, Michał Margański – Program Trzeci Polskiego Radia

10.00 – 13.00 – Zakamarki, Marek Niedźwiecki – Radio 357

16.00 – 17.00 – Trójkowo, Filmowo, Ryszard Jaźwiński – Program Trzeci Polskiego Radia

19.00 – 20.00 – Ale Jazz! Marek Romański – Radio Dla Ciebie

19.00 – 22.00 – 7 P.M., Piotr Metz – Radio Opole

23.00 – 01.00 – Nocna Strefa – Program Drugi Polskiego Radia

***

Podcasty:

Klub Ludzi Ciekawych Wszystkiego, Hanna Maria Giza

Rozmówki polsko-kubańskie, prof. Katarzyna Kłosińska, Kuba Strzyczkowski

Słowa pod lupą, prof. Katarzyna Kłosińska, dr Agata Hącia

Dzika Karta – Radosław Okrasko (Program Trzeci Polskiego Radia, 15-03-2020)

Radioaktywni cz. 1 – Jacek Nizinkiewicz (Radio Nowy Świat, 7 sierpnia 2020)

Dzieci Bluesa cz. 1, cz. 2 – Jan Chojnacki (Radio Nowy Świat, 14 października 2020)

Jazgot FalPaweł Nałysnik (Radio Kapitał)

Teraz Jazz – Paweł Brodowski, Korneliusz Pacuda (Program Drugi Polskiego Radia, 1 stycznia 2019)

Radio Młodych Bandytów – Piotr Klatt (Program Trzeci Polskiego Radia, 5 listopada 2018)

Dzika Karta / Muzyczne Kontemplacje- Daniel Drumz (Program Trzeci Polskiego Radia, 15-03-2020)

Znaki Zapytania – Marcin Gutowski (Program Trzeci Polskiego Radia, 7 lipca 2013)

Dźwiękowe kontrowersje cz. 1, cz. 2 – Krzysztof Łuczewski (Radio Nowy Świat, 24 października 2020)

Nokturn – (Program Drugi Polskiego Radia, 20 marca 2018)

Wibracje cz. 2 – Grzegorz Brzozowicz (Radio Dla Ciebie, 18-02-2021)

Teraz Jazz – Przemysław Psikuta, Tomasz Szachowski (Program Drugi Polskiego Radia, 02-01-2019)

Comments are closed.

Mission News Theme by Compete Themes.